Lietuvos mokyklų žaidynės
Archyvas

Lietuvos mokyklų žaidynės 2019 - 2020 m. m.



MIESTŲ SUVESTINĖS:


 Miestų, rajonų sporto šakų varžybų rezultatų suvestinė


Gimnazijų, vidurinių mokyklų sporto šakų varžybų rezultatų suvestinės:


 
I grupės taškai. Į bendrąją kompleksinę įskaitą skaičiuojami geriausiai pasirodžiusių 18 komandų iškovoti taškai 



II grupės taškai. Į bendrąją kompleksinę įskaitą skaičiuojami geriausiai pasirodžiusių 15 komandų iškovoti taškai


III grupės taškai. Į bendrąją įskaitą skaičiuojami geriausiai pasirodžiusių 12 komandų iškovoti taškai   

Progimnazijų, pagrindinių mokyklų sporto šakų varžybų rezultatų suvestinės:


I grupės taškai. Į bendrąją kompleksinę įskaitą skaičiuojami geriausiai pasirodžiusių 18 komandų iškovoti taškai 


II grupės taškai. Į bendrąją kompleksinę įskaitą skaičiuojami geriausiai pasirodžiusių 15 komandų iškovoti taškai 

III grupės taškai. Į bendrąją kompleksinę įskaitą skaičiuojami geriausiai pasirodžiusių 12 komandų iškovoti taškai



PRADINIŲ KLASIŲ GALUTINĖS SUVESTINĖS


2020 metų varžybų rezultatai


2020 03 09 "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" kaimo vietovių 2007 m. gimimo zoninių varžybų rezultatai

2020 03 07 "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" kaimo vietovių 2009 m. gimimo zoninių varžybų rezultatai

2020 03 07 Golfo finalinių varžybų rezultatai

2020 03 02 Futbolo berniukų finalinių varžybų rezultatai

2020 03 02 Futbolo berniukų kaimo vietovių tarpzoninių varžybų rezultatai

2020 02 29 "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" 2007 m. gimimo zoninių varžybų rezultatai

2020 02 29 "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" 2009 m. gimimo zoninių varžybų rezultatai

2020 02 29 Kvadrato (2009 m.) kaimo vietovių finalinių varžybų rezulatatai

2020 02 28 Futbolo kaimo vietovių mergaičių finalinių varžybų rezultatai

2020 02 15 Stalo teniso mergaičių zoninių varžybų rezultatai

2020 02 15 Stalo teniso berniukų zoninių varžybų rezultatai

2020 02 15 Tinklinio kaimo vietovių mergaičių finalinių varžybų rezultatai

2020 02 15 Tinklinio kaimo vietovių berniukų finalinių varžybų rezultatai

2020 02 14  Kvadrato kaimo vietovių 2007 m. ir jaunesnių mergaičių finalinių varžybų rezultatai

2020 02 14 Kvadrato kaimo vietovių 2007 m. ir jaunesnių berniukų finalinių varžybų rezultatai

2020 02 09 Stalo teniso  kaimo vietovių  mergaičių tarpzoninių varžybų rezultatai

2020 02 09 Stalo teniso  kaimo vietovių  berniukų tarpzoninių varžybų rezultatai

2020 02 08 Kvadrato 2007 m. ir jaunesnių mergaičių finalinių varžybų rezultatai

2020 02 08 Kvadrato 2007 m. ir jaunesnių berniukų finalinių varžybų rezultatai

2020 02 07 Futbolo mergaičių finalinių varžybų rezultatai

2020 02 07 Svarsčių kilnojimo kaimo vietovių finalinių varžybų rezultatai

2020 02 08 Tinklinio kaimo vietovių mergaičių tarpzoninių varžybų rezultatai

2020 02 08 Tinklinio kaimo vietovių berniukų tarpzoninių varžybų rezultatai

2020 02 01 Kalnų slidinėjimo slidėmis mergaičių finalinių varžybų rezultatai

2020 02 01 Kalnų slidinėjimo slidėmis berniukų finalinių varžybų rezultatai

2020 02 01 Kalnų slidinėjimo snieglente berniukų finalinių varžybų rezultatai

2020 02 01 Kalnų slidinėjimo snieglente mergaičių finalinių varžybų rezultatai

2020 02 01 Krepšinio 3x3 kaimo vietovių mergaičių finalinių varžybų rezultatai

2020 02 01 Krepšinio 3x3 kaimo vietovių berniukų finalinių varžybų rezultatai

2020 02 01 Futbolo mergaičių kaimo vietovių tarpzoninių varžybų rezultatai

2020 02 01 Šachmatų finalinių varžybų rezultatai

2020 02 01 Šachmatų 2009 m. ir jaunesnių finalinių varžybų rezultatai

2020 01 31 Kvadrato 2009 m. ir jaunesnių finalinių varžybų rezultatai

2020 01 25 Svarsčių kilnojimo kaimo vietovių tarpzoninių varžybų rezultatai

2020 01 25 Kvadrato kaimo vietovių 2009 m. ir jaunesnių tarpzoninių varžybų rezultatai

2020 01 18 Tinklinio kaimo vietovių mergaičių zoninių varžybų rezultatai

2020 01 18 Tinklinio kaimo vietovių berniukų zoninių varžybų rezultatai

2020 01 18 Futbolo mergaičių kaimo vietovių zoninių varžybų rezultatai

2020 01 18 Futbolo berniukų tarpzoninių varžybų rezultatai

2020 01 18 Kvadrato kaimo vietovių mergaičių 2007 m. tarpzoninių varžybų rezultatai

2020 01 18 Kvadrato kaimo vietovių berniukų 2007 m. tarpzoninių varžybų rezultatai

2020 01 11 Kvadrato mergaičių 2007 m. tarpzoninių varžybų rezultatai

2020 01 11 Kvadrato berniukų 2007 m. tarpzoninių varžybų rezultatai

2020 01 11 Futbolo berniukų kaimo vietovių zoninių varžybų rezultatai

2020 01 11 Futbolo mergaičių tarpzoninių varžybų rezultatai

2020 01 11 Svarsčių kilnojimo finalinių varžybų rezultatai

2020 01 10 Krepšinio 3x3 vaikinų kaimo vietovių tarpzoninių varžybų rezultatai

2020 01 10 Krepšinio 3x3 merginų kaimo vietovių tarpzoninių varžybų rezultatai

2019 12 15 Kvadrato 2009 m. tarpzoninių varžybų rezultatai

2019 12 14 Svarsčių kilnojimo tarpzoninių varžybų rezultatai

2019 12 07 Futbolo mergaičių zoninių varžybų rezultatai

2019 12 01 Kaimo kvadrato 2009 m. zoninių varžybų rezultatai

2019 11 30 Futbolo berniukų zoninių varžybų rezultatai

2019 11 24 Kaimo kvadrato 2007 m. mergaičių zoninių varžybų rezultatai

2019 11 24 Kaimo kvadrato 2007 m. berniukų zoninių varžybų rezultatai

2019 11 16 Kvadrato 2007 m. mergaičių zoninių varžybų rezultatai

2019 11 16 Kvadrato 2007 m. berniukų zoninių varžybų rezultatai
                                                                                                             
2019 11 08-10 Kvadrato 2009 m. ir jaunesnių zoninių varžybų rezultatai

Lietuvos mokyklų žaidynės 2018 - 2019 m. m.


MIESTŲ SUVESTINĖS:
 

Galutinės gimnazijų, vidurinių mokyklų sporto šakų varžybų rezultatų suvestinės:

 

I grupės galutiniai taškai. Į bendrąją kompleksinę įskaitą skaičiuojami geriausiai pasirodžiusių 20 komandų iškovoti taškai 

I grupės gimnazijų visų varžybų taškų lentelė.



II grupės galutiniai taškai. Į bendrąją kompleksinę įskaitą skaičiuojami geriausiai pasirodžiusių 18 komandų iškovoti taškai
III grupės galutiniai taškai. Į bendrąją įskaitą skaičiuojami geriausiai pasirodžiusių 16 komandų iškovoti taškai 



 


Galutinės progimnazijų, pagrindinių mokyklų sporto šakų varžybų rezultatų suvestinės:

 
I grupės galutiniai taškaiĮ bendrąją kompleksinę įskaitą skaičiuojami geriausiai pasirodžiusių 20 komandų iškovoti taškai 



II grupės galutiniai taškai. Į bendrąją kompleksinę įskaitą skaičiuojami geriausiai pasirodžiusių 18 komandų iškovoti taškai




III grupės galutiniai taškai. Į bendrąją kompleksinę įskaitą skaičiuojami geriausiai pasirodžiusių 16 komandų iškovoti taškai

III grupės visų varžybų taškų lentelė.




PRADINIŲ KLASIŲ GALUTINĖS SUVESTINĖS

 
Galutinė pradinio ugdymo klasių gimnazijų, vidurinių, progimnazijų, pagrindinių mokyklų sporto šakų varžybų rezultatų suvestinė

 
 

Galutinė pradinių mokyklų ir mokyklų - darželių sporto šakų varžybų rezultatų suvestinė

 
 
Galutinė rajonų rezultatų suvestinė




 
 
Galutinė gimnazijų, vidurinių mokyklų sporto šakų varžybų rezultatų suvestinė. Į bendrąją kompleksinę įskaitą skaičiuojami geriausiai pasirodžiusių 10 komandų iškovoti taškai                  

Galutinė progimnazijų, pagrindinių mokyklų sporto šakų varžybų rezultatų suvestinė. Į bendrąją kompleksinę įskaitą skaičiuojami geriausiai pasirodžiusių 10 komandų iškovoti taškai


2019 metų varžybų rezultatai


2019 06 14 lengvosios atletikos merginų atskirų rungčių 2004 m. finalinių varžybų rezultatai

2019 06 14 lengvosios atletikos vaikinų atskirų rungčių 2004 m. finalinių varžybų rezultatai

2019 06 06 Lengvosios atletikos kaimo vietovių merginų finalinių varžybų rezultatai

2019 06 06 Lengvosios atletikos kaimo vietovių vaikinų finalinių varžybų rezultatai

2019 06 01 Krepšinio merginų finalinių varžybų rezultatai

2019 06 01 Krepšinio vaikinų finalinių varžybų rezultatai

2019 06 01 Teniso finalinių varžybų rezultatai

2019 06 01 Stalo teniso mergaičių finalinių varžybų rezultatai

2019 06 01 Stalo teniso berniukų finalinių varžybų rezultatai

2019 05 31 lengvosios atletikos merginų atskirų rungčių 2000-2003 m. finalinių varžybų rezultatai

2019 05 31 lengvosios atletikos vaikinų atskirų rungčių 2000-2003 m. finalinių varžybų rezultatai

2019 05 24 lengvosios atletikos merginų keturkovės finalinių varžybų rezultatai

2019 05 24 lengvosios atletikos vaikinų keturkovės finalinių varžybų rezultatai

2019 05 24 krepšinio merginų tarpzoninių varžybų rezultatai

2019 05 24 krepšinio vaikinų  tarpzoninių varžybų rezultatai

2019 05 23 orientavimosi sporto merginų finalinių varžybų rezultatai

2019 05 23 orientavimosi sporto vaikinų finalinių varžybų rezultatai

2019 05 17 turizmo merginų finalinių varžybų rezultatai

2019 05 17 turizmo vaikinų finalinių varžybų rezultatai

2019 05 17 lengvosios atletikos merginų keturkovės tarpzoninių varžybų rezultatai

2019 05 17 lengvosios atletikos vaikinų keturkovės tarpzoninių varžybų rezultatai

2019 05 17 Virvės kaimo vietovių finalinių varžybų rezultatai

2019 05 14 Lengvosios atletikos mergaičių trikovės finalinių varžybų rezultatai

2019 05 14 Lengvosios atletikos berniukų trikovės finalinių varžybų rezultatai

2019 05 06 Lengvosios atletikos kroso estafečių (2004  m. gim.) finalinių varžybų rezultatai

2019 05 06 Lengvosios atletikos kroso estafečių (2000-2003 m. gim.) finalinių varžybų rezultatai

2019 05 04 Kalnų dviračių merginų finalinių varžybų rezultatai

2019 05 04 Kalnų dviračių vaikinų finalinių varžybų rezultatai

2019 05 03 Šaškių kaimo vietovių finalinių varžybų rezultatai

2019 05 03 Krepšinio merginų zoninių varžybų rezultatai

2019 05 03 Krepšinio vaikinų zoninių varžybų rezultatai

2019 05 02 Virvės traukimo finalinių varžybų rezultatai

2019 04 20 Tinklinio merginų finalinių varžybų rezultatai

2019 04 20 Tinklinio vaikinų finalinių varžybų rezultatai

2019 04 13 Šaudymo pistoletu finalinių varžybų rezultatai

2019 04 13 Šaudymo šautuvu finalinių varžybų rezultatai

2019 04 13 Šaškių finalinių varžybų rezultatai

2019 04 13 Rankinio merginų finalinių varžybų rezultatai

2019 04 13 Rankinio vaikinų finalinių varžybų rezultatai

2019 04 13 Plaukimo mergaičių finalinių varžybų rezultatai

2019 04 13 Plaukimo berniukų finalinių varžybų rezultatai

2019 04 05 Tinklinio mergaičių tarpzoninių varžybų rezultatai

2019 04 05 Tinklinio berniukų tarpzoninių varžybų rezultatai

2019 03 30 Šaškių 2008 m. finalinių varžybų rezultatai

2019 03 29 Štangos spaudimo finalinių varžybų rezultatai 

2019 03 29 "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" 2006 m. kaimo vietovių finalinių varžybų rezultatai

2019 03 29 "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" 2008 m. kaimo vietovių finalinių varžybų rezultatai

2019 03 23 Tinklinio mergaičių zoninių varžybų rezultatai

2019 03 23 Tinklinio berniukų zoninių varžybų rezultatai

2019 03 24  Stalo teniso kaimo vietovių mergaičių  finalinių varžybų rezultatai

2019 03 24  Stalo teniso kaimo vietovių berniukų finalinių varžybų rezultatai

2019 03 23 "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" 2006 m. kaimo vietovių tarpzoninių varžybų rezultatai

2019 03 23 "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" 2008 m. kaimo vietovių tarpzoninių varžybų rezultatai

2019 03 22 "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" 2006 m. finalinių varžybų rezultatai

2019 03 22 "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" 2008 m. finalinių varžybų rezultatai

2019 03 16 Futbolo kaimo vietovių berniukų finalinių varžybų rezultatai

2019 03 16 Smiginio mergaičių finalinių varžybų rezultatai

2019 03 16 Smiginio berniukų finalinių varžybų rezultatai

2019 03 16 Badmintono mergaičių finalinių varžybų rezultatai

2019 03 16 Badmintono berniukų finalinių varžybų rezultatai

2019 03 15 "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" 2006 m. tarpzoninių varžybų rezultatai

2019 03 15 "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" 2008 m. tarpzoninių varžybų rezultatai

2019 03 15 Šaudymo pistoletu tarpzoninių varžybų rezultatai

2019 03 15 Šaudymo šautuvu tarpzoninių varžybų rezultatai

2019 03 09 "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" 2006 m. zoninių varžybų rezultatai

2019 03 09 "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" 2008 m. zoninių varžybų rezultatai

2019 03 09 "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" kaimo vietovių 2006 m. zoninių varžybų rezultatai

2019 03 09 "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" kaimo vietovių 2008 m. zoninių varžybų rezultatai

2019 03 08 Tinklinio mergaičių kaimo vietovių finalinių varžybų rezultatai

2019 03 08 Tinklinio berniukų kaimo vietovių finalinių varžybų rezultatai

2019 03 08 Stalo teniso mergaičių tarpzoninių varžybų rezultatai

2019 03 08 Stalo teniso berniukų tarpzoninių varžybų rezultatai 

2019 03 08 Futbolo berniukų kaimo vietovių tarpzoninių varžybų rezultatai

2019 03 08 Futbolo berniukų finalinių varžybų rezultatai

2019 03 02 Štangos spaudimo tarpzoninių varžybų rezultatai

2019 03 01 Rankinio mergaičių tarpzoninių varžybų rezultatai

2019 03 01 Rankinio berniukų tarpzoninių varžybų rezultatai

2019 03 01 Kvadrato (2008 m.) kaimo vietovių finalinių varžybų rezultatai

2019 03 01 Futbolo mergaičių kaimo vietovių finalinių varžybų rezultatai

2019 02 17 Tinklinio kaimo vietovių mergaičių tarpzoninių varžybų rezultatai

2019 02 17 Tinklinio kaimo vietovių berniukų tarpzoninių varžybų rezultatai

2019 02 15 Kvadrato (2006 m. gimimo) kaimo vietovių mergaičių finalinių varžybų rezultatai

2019 02 15 Kvadrato (2006 m. gimimo) kaimo vietovių berniukų finalinių varžybų rezultatai

2019 02 10 Stalo teniso kaimo vietovių mergaičių tarpzoninių varžybų rezultatai

2019 02 10 Stalo teniso kaimo vietovių berniukų tarpzoninių varžybų rezultatai

2019 02 09  Futbolo kaimo vietovių mergaičių tarpzoninių varžybų rezultatai

2019 02 09 Kvadrato (2006 m. gimimo) mergaičių finalinių varžybų rezultatai

2019 02 09 Kvadrato (2006 m. gimimo) berniukų finalinių varžybų rezultatai

2019 02 08 Svarsčių kilnojimo kaimo vietovių finalinių varžybų rezultatai

2019 02 03 Stalo teniso mergaičių zoninių varžybų rezultatai

2019 02 03 Stalo teniso berniukų zoninių varžybų rezultatai

2019 02 02 Tinklinio kaimo vietovių mergaičių zoninių varžybų rezultatai

2019 02 02 Tinklinio kaimo vietovių berniukų zoninių varžybų rezultatai

2019 02 02 Šachmatų finalinių varžybų rezultatai

2019 02 02 Šachmatų 2008 m. ir jaunesnių finalinių varžybų rezultatai

2019 02 02 Krepšinio 3x3 kaimo vietovių merginų finalinės varžybų rezultatai

Valstybinė biudžetinė švietimo įstaiga
Lietuvos mokinių neformaliojo ugdymo centras 
Žirmūnų g. 1B, LT-09101 Vilnius 
Kūno kultūros ir sportinio ugdymo skyrius
Filaretų g. 17, Vilnius