2022-2023 m.m LMŽ varžybų rezultatai 2023 06 02 Lengvosios atletikos atskirų rungčių mergaičių finalinių varžybų rezultatai 2023 06 02 Lengvosios atletikos atskirų rungčių berniukų finalinių varžybų rezultatai 2023 05 26 Kaimo vietovių lengvosios atletikos mergaičių finalinių varžybų rezultatai 2023 05 26 Kaimo vietovių lengvosios atletikos berniukų finalinių varžybų rezultatai 2023 05 25 Lengvosios atletikos keturkovės mergaičių finalinių varžybų rezultatai 2023 05 25 Lengvosios atletikos keturkovės berniukų finalinių varžybų rezultatai 2023 05 18 Orientavimosi sporto finalinių varžybų rezultatai 2023 05 15-18 Lengvosios atletikos keturkovės mergaičių tarpzoninių varžybų rezultatai 2023 05 15-18 Lengvosios atletikos keturkovės berniukų tarpzoninių varžybų rezultatai 2023 05 12 Lengvosios atletikos trikovės mergaičių finalinių varžybų rezultatai 2023 05 12 Lengvosios atletikos trikovės berniukų finalinių varžybų rezultatai 2023 05 12 Krepšinio 3x3 miesto grupės mergaičiųfinalinių varžybų rezultatai 2023 05 12 Krepšinio 3x3 miesto grupės berniukų finalinių varžybų rezultatai 2023 05 06 Plaukimo mergaičių finalinių varžybų rezultatai 2023 05 06 Plaukimo berniukų finalinių varžybų rezultatai 2023 05 05 Kroso estafečių 2004-2007 m. gimimo finalinių varžybų rezultatai 2023 05 05 Kroso estafečių 2008 m. ir jaunesnių finalinių varžybų rezultatai 2023 04 22 Šaškių 2012 m. gimimo finalinių varžybų rezultatai 2023 04 21 Tinklinio berniukų finalinių varžybų rezultatai 2023 04 20 Stalo teniso mergaičių finalinių varžybų rezultatai 2023 04 20 Stalo teniso berniukų finalinių varžybų rezultatai 2023 04 20 Tinklinio mergaičių finalinių varžybų rezultatai 2023 04 16 Krepšinio 3x3 miestų grupės mergaičių tarpzoninių varžybų rezultatai 2023 04 16 Krepšinio 3x3 miestų grupės berniukų tarpzoninių varžybų rezultatai 2023 04 07 Šachmatų gim. 2007 m. ir jaunesnių finalinių varžybų rezultatai 2023 03 17 Šachmatų gim. 2012 m. ir jaunesnių finalinių varžybų rezultatai 2023 03 31 "Drąsūs, stiprūs, vikrūs"finalinių varžybų rezultatai 2023 03 25 Tinklinio mergaičių tarpzoninių varžybų rezultatai 2023 03 25 Tinklinio berniukų tarpzoninių varžybų rezultatai 2023 03 24 "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" kaimo vietovių finalinių varžybų rezultatai 2023 03 18 Badmintono mergaičių finalinių varžybų rezultatai 2023 03 18 Badmintono berniukų finalinių varžybų rezultatai 2023 03 17 "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" miesto grupės tarpzoninių varžybų rezultatai 2023 03 17 Krepšinio 3x3 kaimo grupės mergaičių finalinių varžybų rezultatai 2023 03 17 Krepšinio 3x3 kaimo grupės berniukų finalinių varžybų rezultatai 2023 03 17 Futbolo 5x5 kaimo vietovių berniukų finalinių varžybų rezultatai 2023 03 14 Futbolo 5x5 kaimo vietovių mergaičių finalinių varžybų rezultatai 2023 03 11 Krepšinio 3x3 miestų grupės mergaičių zoninių varžybų rezultatai 2023 03 11 Krepšinio 3x3 miestų grupės berniukų zoninių varžybų rezultatai 2023 03 10 Stalo teniso mergaičių tarpzoninių varžybų rezultatai 2023 03 10 Stalo teniso berniukų tarpzoninių varžybų rezultatai 2023 03 10 Smiginio mergaičių finalinių varžybų rezultatai 2023 03 10 Smiginio berniukų finalinių varžybų rezultatai 2023 03 10 "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" kaimo vietovių tarpzoninių varžybų rezultatai 2023 03 10 Futbolo miestų grupės berniukų finalinių varžybų rezultatai 2023 03 04 Tinklinio miestų grupės mergaičių zoninių varžybų rezultatai 2023 03 04 Tinklinio miestų grupės berniukų zoninių varžybų rezultatai 2023 03 03 Kvadrato kaimo vietovių grupės 2012 m. gimimo finalinių varžybų rezultatai 2023 03 03 "Drąsūs, stiprūs, vikrūs miestų" grupės zoninių varžybų rezultatai 2023 03 03 Futbolo kaimo vietovių berniukų tarpzoninių varžybų rezultatai 2023 02 25 Kvadrato kaimo vietovių 2010 m. gimimo mergaičių finalinių varžybų rezultatai 2023 02 25 Kvadrato kaimo vietovių 2010 m. gimimo berniukų finalinių varžybų rezultatai 2023 02 24 "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" kaimo vietovių zoninių varžybų rezultatai 2023 02 24 Krepšinio 3x3 kaimo grupės mergaičių tarpzoninių varžybų rezultatai 2023 02 24 Krepšinio 3x3 kaimo grupės berniukų tarpzoninių varžybų rezultatai 2023 02 22 Futbolo 5x5 kaimo vietovių mergaičių tarpzoninių varžybų rezultatai 2023 02 10 Kvadrato miestų grupės 2010 m. gimimo mergaičių finalinių varžybų rezultatai 2023 02 10 Kvadrato miestų grupės 2010 m. gimimo berniukų finalinių varžybų rezultatai 2023 02 08 Futbolo 5x5 miestų grupės mergaičių finalinių varžybų rezultatai 2023 02 06 Tinklinio kaimo vietovių grupės mergaičių tarpzoninių varžybų rezultatai 2023 02 06 Tinklinio kaimo vietovių grupės berniukų tarpzoninių varžybų rezultatai 2023 02 03 Stalo teniso mergaičiųzoninių varžybų rezultatai 2023 02 03 Stalo teniso berniukų zoninių varžybų rezultatai 2023 02 03 Kvadrato miestų grupės 2012 m. gimimo finalinių varžybų rezultatai 2023 02 03 Svarsčių kilnojimo finalinių varžybų rezultatai 2023 01 27 Kvadrato kaimo vietovių grupės 2012 m. gimimo tarpzoninių varžybų rezultatai 2023 01 27 Futbolo kaimo vietovių berniukų zoninių varžybų rezultatai 2023 01 22 Tinklinio kaimo vietovių 2006 m. gimimo mergaičių zoninių varžybų rezultatai 2023 01 22 Tinklinio kaimo vietovių 2006 m. gimimo berniukų zoninių varžybų rezultatai 2023 01 21 Futbolo miestų grupės berniukų tarpzoninių varžybų rezultatai 2023 01 21 Futbolo 5x5 kaimo vietovių mergaičių zoninių varžybų rezultatai 2023 01 20 Kvadrato kaimo vietovių 2010 m. gimimo mergaičių tarpzoninių varžybų rezultatai 2023 01 20 Kvadrato kaimo vietovių 2010 m. gimimo berniukų tarpzoninių varžybų rezultatai 2023 01 14 Futbolo 5x5 miestų grupės mergaičių tarpzoninių varžybų rezultatai 2023 01 14 Krepšinio 3x3 kaimo vietovių mergaičių zoninių varžybų rezultatai 2023 01 14 Krepšinio 3x3 kaimo vietovių berniukų zoninių varžybų rezultatai 2023 01 13 Kvadrato miestų grupės 2010 m. gimimo mergaičių tarpzoninių varžybų rezultatai 2023 01 13 Kvadrato miestų grupės 2010 m. gimimo berniukų tarpzoninių varžybų rezultatai 2022 12 16 Kvadrato miestų grupės 2012 m. gimimo tarpzoninių varžybų rezultatai 2022 12 09 Kvadrato kaimo vietovių grupės 2012 m. gimimo zoninių varžybų rezultatai 2022 12 09 Svarsčių kilnojimo tarpzoninių varžybų rezultatai 2022 12 08 Futbolo miestų grupės berniukų zoninių varžybų rezultatai 2022 12 03 Futbolo 5x5 miestų grupės mergaičių zoninių varžybų rezultatai 2022 12 03 Kvadrato kaimo vietovių grupės 2010 m. gimimo mergaičių zoninių varžybų rezultatai 2022 12 03 Kvadrato kaimo vietovių grupės 2010 m. gimimo berniukų zoninių varžybų rezultatai 2022 11 26 Kvadrato miestų grupės 2010 m. gimimo mergaičių zoninių varžybų rezultatai 2022 11 26 Kvadrato miestų grupės 2010 m. gimimo berniukų zoninių varžybų rezultatai 2022 11 21 Kvadrato miestų grupės 2012 m. gimimo ir jaunesnių zoninių varžybų rezultatai 2021-2022 MOKSLO METŲ LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ NUOSTATAI Galutiniai Lietuvos mokyklų žaidynių rezultatai Atnaujinta 2022.06.09
2021-2022 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių miestų, rajonų sporto šakų varžybų rezultatų suvestinė
2021-2022 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių gimnazijų, vidurinių mokyklų rezultatų suvestinė (I grupė)
2021-2022 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių gimnazijų, vidurinių mokyklų rezultatų suvestinė (II grupė)
2021-2022 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių gimnazijų, vidurinių mokyklų rezultatų suvestinė (III grupė)
2021-2022 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių progimnazijų, pagrindinių mokyklų rezultatų suvestinė (I grupė
2021-2022 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių progimnazijų, pagrindinių mokyklų rezultatų suvestinė (II grupė)
2021-2022 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių progimnazijų, pagrindinių mokyklų rezultatų suvestinė (III grupė)
2021-2022m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių mokyklų ir mokyklų - darželių sporto šakų varžybų rezultatų suvestinė
2021-2022 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių rajonų rezultatų suvestinė
2021-2022 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių gimnazijų, vidurinių mokyklų rezultatų suvestinė 2021-2022 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių progimnazijų, pagrindinių mokyklų rezultatų suvestinė Lietuvos mokyklų žaidynės 2019 - 2020 m. m.
Miestų, rajonų sporto šakų varžybų rezultatų suvestinė Gimnazijų, vidurinių mokyklų sporto šakų varžybų rezultatų suvestinės: I grupės taškai. Į bendrąją kompleksinę įskaitą skaičiuojami geriausiai pasirodžiusių 18 komandų iškovoti taškai II grupės taškai. Į bendrąją kompleksinę įskaitą skaičiuojami geriausiai pasirodžiusių 15 komandų iškovoti taškai III grupės taškai. Į bendrąją įskaitą skaičiuojami geriausiai pasirodžiusių 12 komandų iškovoti taškai Progimnazijų, pagrindinių mokyklų sporto šakų varžybų rezultatų suvestinės: I grupės taškai. Į bendrąją kompleksinę įskaitą skaičiuojami geriausiai pasirodžiusių 18 komandų iškovoti taškai II grupės taškai. Į bendrąją kompleksinę įskaitą skaičiuojami geriausiai pasirodžiusių 15 komandų iškovoti taškai III grupės taškai. Į bendrąją kompleksinę įskaitą skaičiuojami geriausiai pasirodžiusių 12 komandų iškovoti taškai PRADINIŲ KLASIŲ GALUTINĖS SUVESTINĖS Pradinio ugdymo klasių gimnazijų, vidurinių, progimnazijų, pagrindinių mokyklų sporto šakų varžybų rezultatų suvestinė Pradinių mokyklų ir mokyklų - darželių sporto šakų varžybų rezultatų suvestinė KAIMO VIETOVIŲ GALUTINĖS SUVESTINĖS: 2020 metų varžybų rezultatai
2020 03 07 "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" kaimo vietovių 2009 m. gimimo zoninių varžybų rezultatai
2020 03 07 Golfo finalinių varžybų rezultatai
2020 03 02 Futbolo berniukų finalinių varžybų rezultatai
2020 03 02 Futbolo berniukų kaimo vietovių tarpzoninių varžybų rezultatai
2020 02 29 "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" 2007 m. gimimo zoninių varžybų rezultatai
2020 02 29 "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" 2009 m. gimimo zoninių varžybų rezultatai
2020 02 29 Kvadrato (2009 m.) kaimo vietovių finalinių varžybų rezulatatai
2020 02 28 Futbolo kaimo vietovių mergaičių finalinių varžybų rezultatai
2020 02 15 Stalo teniso mergaičių zoninių varžybų rezultatai
2020 02 15 Stalo teniso berniukų zoninių varžybų rezultatai
2020 02 15 Tinklinio kaimo vietovių mergaičių finalinių varžybų rezultatai
2020 02 15 Tinklinio kaimo vietovių berniukų finalinių varžybų rezultatai
2020 02 14 Kvadrato kaimo vietovių 2007 m. ir jaunesnių mergaičių finalinių varžybų rezultatai
2020 02 14 Kvadrato kaimo vietovių 2007 m. ir jaunesnių berniukų finalinių varžybų rezultatai
2020 02 09 Stalo teniso kaimo vietovių mergaičių tarpzoninių varžybų rezultatai
2020 02 09 Stalo teniso kaimo vietovių berniukų tarpzoninių varžybų rezultatai
2020 02 08 Kvadrato 2007 m. ir jaunesnių mergaičių finalinių varžybų rezultatai
2020 02 08 Kvadrato 2007 m. ir jaunesnių berniukų finalinių varžybų rezultatai
2020 02 07 Futbolo mergaičių finalinių varžybų rezultatai
2020 02 07 Svarsčių kilnojimo kaimo vietovių finalinių varžybų rezultatai
2020 02 08 Tinklinio kaimo vietovių mergaičių tarpzoninių varžybų rezultatai
2020 02 08 Tinklinio kaimo vietovių berniukų tarpzoninių varžybų rezultatai
2020 02 01 Kalnų slidinėjimo slidėmis mergaičių finalinių varžybų rezultatai
2020 02 01 Kalnų slidinėjimo slidėmis berniukų finalinių varžybų rezultatai
2020 02 01 Kalnų slidinėjimo snieglente berniukų finalinių varžybų rezultatai
2020 02 01 Kalnų slidinėjimo snieglente mergaičių finalinių varžybų rezultatai
2020 02 01 Krepšinio 3x3 kaimo vietovių mergaičių finalinių varžybų rezultatai
2020 02 01 Krepšinio 3x3 kaimo vietovių berniukų finalinių varžybų rezultatai
2020 02 01 Futbolo mergaičių kaimo vietovių tarpzoninių varžybų rezultatai
2020 02 01 Šachmatų finalinių varžybų rezultatai
2020 02 01 Šachmatų 2009 m. ir jaunesnių finalinių varžybų rezultatai
2020 01 31 Kvadrato 2009 m. ir jaunesnių finalinių varžybų rezultatai
2020 01 25 Svarsčių kilnojimo kaimo vietovių tarpzoninių varžybų rezultatai
2020 01 25 Kvadrato kaimo vietovių 2009 m. ir jaunesnių tarpzoninių varžybų rezultatai
2020 01 18 Tinklinio kaimo vietovių mergaičių zoninių varžybų rezultatai
2020 01 18 Tinklinio kaimo vietovių berniukų zoninių varžybų rezultatai
2020 01 18 Futbolo mergaičių kaimo vietovių zoninių varžybų rezultatai
2020 01 18 Futbolo berniukų tarpzoninių varžybų rezultatai
2020 01 18 Kvadrato kaimo vietovių mergaičių 2007 m. tarpzoninių varžybų rezultatai
2020 01 18 Kvadrato kaimo vietovių berniukų 2007 m. tarpzoninių varžybų rezultatai
2020 01 11 Kvadrato mergaičių 2007 m. tarpzoninių varžybų rezultatai
2020 01 11 Kvadrato berniukų 2007 m. tarpzoninių varžybų rezultatai
2020 01 11 Futbolo berniukų kaimo vietovių zoninių varžybų rezultatai
2020 01 11 Futbolo mergaičių tarpzoninių varžybų rezultatai
2020 01 11 Svarsčių kilnojimo finalinių varžybų rezultatai
2020 01 10 Krepšinio 3x3 vaikinų kaimo vietovių tarpzoninių varžybų rezultatai
2020 01 10 Krepšinio 3x3 merginų kaimo vietovių tarpzoninių varžybų rezultatai
2019 12 15 Kvadrato 2009 m. tarpzoninių varžybų rezultatai
2019 12 14 Svarsčių kilnojimo tarpzoninių varžybų rezultatai
2019 12 07 Futbolo mergaičių zoninių varžybų rezultatai
2019 12 01 Kaimo kvadrato 2009 m. zoninių varžybų rezultatai
2019 11 30 Futbolo berniukų zoninių varžybų rezultatai
2019 11 08-10 Kvadrato 2009 m. ir jaunesnių zoninių varžybų rezultatai
Lietuvos mokyklų žaidynės 2018 - 2019 m. m.MIESTŲ SUVESTINĖS: Galutinės gimnazijų, vidurinių mokyklų sporto šakų varžybų rezultatų suvestinės:
I grupės galutiniai taškai. Į bendrąją kompleksinę įskaitą skaičiuojami geriausiai pasirodžiusių 20 komandų iškovoti taškai
II grupės galutiniai taškai. Į bendrąją kompleksinę įskaitą skaičiuojami geriausiai pasirodžiusių 18 komandų iškovoti taškai
|
Progimnazijų, pagrindinių mokyklų sporto šakų varžybų rezultatų suvestinė. Į bendrąją kompleksinę įskaitą skaičiuojami geriausiai pasirodžiusių 10 komandų iškovoti taškai
Žirmūnų g. 1B, LT-09101 Vilnius