Naujienos

LIETUVOS JAUNIŲ, JAUNUČIŲ IR VAIKŲ BIATLONO ČEMPIONATAS

2016-02-26

2016 m. Vasario 24-25 d. Madonoje, Latvijoje vyko Lietuvos jaunių (gim. 1997-1998 m.), jaunučių (gim. 1999-2000 m.), I vaikų grupės (gim. 2001-2002 m.) ir II vaikų grupės (2003 m.ir jaunesnių) biatlono čempionatas. Jaunieji sportininkai varžėsi “sprinto” ir “individualioje” rungtyse.

 

“SPRINTO” rungties nugalėtojai ir prizininkai:


II vaikų gr. (gim. 2003 m. ir jaunesnių)


 Mergaitės:

I vieta – Kamilė Jakubauskaitė (Nemenčinė);

II vieta – Lukrecija Daugirdaitė (Vilnius);

III vieta – Rugilė Dabulskytė (Vilnius).

 

Berniukai:

I vieta – Lukas Žukauskas (Anykščiai);

II vieta – Justinas Binkys (Vilnius);

III vieta – Aurelijus Mikoliūnas (Anykščiai).

 

I vaikų gr. (gim. 2001-2002 m.)


Mergaitės:

I vieta – Viktorija Romanaova (Nemenčinė);

II vieta – Marija Kresik (Vilnius).

 

Berniukai:

I vieta – Romuald Aleksandrov (Nemenčinė);

II vieta – Darius Dinda (Ignalina);

III vieta – Gytis Mikoliūnas (Anykščiai).

 

Jaunučių (gim. 1999-2000 m.)


Merginos:

I vieta – Nadežda Derendiajeva (Visaginas);

II vieta – Vitalija Kutkauskaitė (Ignalina);

III vieta – Raminta Dindaitė (Ignalina).

 

Vaikinai:

I vieta – Maksim Fomin (Visaginas);

II vieta – Nikita Romanov (Nemenčinė);

III Vieta – Jokūbas Mačkinė (Ignalinos).

 

Jaunių (gim. 1997-1998 m.)


Merginos:

I vieta – Rūta Banytė (Anykščiai);

II vieta – Alina Tuzikaitė (Visaginas).

 

Vaikinai:

I vieta – Dainius Bielinis (Ignalina);

II vieta – Arnold Lepiochin (Nemenčinė);

III vieta – Linas Banys (Anykščiai).

 

„INDIVIDUALIOS“ rungties prizininkai ir nugalėtojai


II vaikų gr. (gim. 2003 m. ir jaunesnių)

 

Mergaitės:

I vieta – Lukrecija Daugirdaitė (Vilnius);

II vieta – Rugilė Dabulskytė (Vilnius);

III vieta –Viktorija Kapancova (Anykščiai).

 

Berniukai:

I vieta – Lukas Žukauskas (Anykščiai);

II vieta – Aurelijus Mikoliūnas (Anykščiai);

III vieta – Justinas Binkys (Vilnius).

 

I vaikų gr. (gim. 2001-2002 m.)


Mergaitės:

I vieta – Viktorija Romanaova (Nemenčinė);

II vieta – Marija Kresik (Vilnius).

 

Berniukai:

I vieta – Darius Dinda (Ignalina);

II vieta – Romuald Aleksandrov (Nemenčinė);

III vieta – Augustinas Teteriukovas (Ignalina).

 

Jaunučių (gim. 1999-2000 m.)


Merginos:

I vieta – Ana Jasipionok (Visaginas);

II vieta – Raminta Dindaitė (Ignalina);

III vieta – Vitalija Kutkauskaitė (Ignalina).

 

Vaikinai:

I vieta – Nikita Romanov (Nemenčinė);

 II vieta – Valentin Kaznačenko (Visaginas);

III Vieta – Maksim Fomin (Visaginas).

 

Jaunių (gim. 1997-1998 m.)


Merginos:

I vieta – Rūta Banytė (Anykščiai);

II vieta – Alina Tuzikaitė (Visaginas).

 

Vaikinai:

I vieta – Linas Banys (Anykščiai);

II vieta – Dainius Bielinis (Ignalina);

III vieta – Rimvydas Šimkūnis (Ignalina).


Rezultatai.


Valstybinė biudžetinė švietimo įstaiga
Lietuvos mokinių neformaliojo ugdymo centras 
Žirmūnų g. 1B, LT-09101 Vilnius 
Kūno kultūros ir sportinio ugdymo skyrius
Filaretų g. 17, Vilnius