Naujienos

2016-2017 M. M. LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ KAIMO VIETOVIŲ MOKYKLŲ MERGINŲ FUTBOLO 5X5 FINALINĖS VARŽYBOS

2017-02-28

Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų merginų futbolo 5x5 finalinės varžybos. Finalinėse varžybose dalyvavo 4 savivaldybių komandos.
Varžybose užtikrintai nugalėjo Klaipėdos rajono Dovilų pagrindinės mokyklos jaunosios futbolininkės. Jos nugalėjo visas varžoves. Kitos trys komandos tarpusavyje pasidalino po pergalę ir surinko vienodai taškų. Komandų užimtos vietos buvo nustatytos įvertinus įvarčių santykį. Geriausią įvarčių santykį turėjo Vilniaus rajono Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos komanda  - jos ir iškovojo antrąją vietą. Trečiają vietą užėmė Kėdainių rajono Šėtos gimnazijos mokinės, o ketvirtos liko praeitų metų nugalėtojos - Jonavos rajono Ruklos J.Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro komanda.

Komandų rikiuotė:

1. Klaipėdos rajono Dovilų pagrindinė mokykla;
2. Vilniaus rajono Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija;
3. Kėdainių rajono Šėtos gimnazija;
4. Jonavos rajono Ruklos J.Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras.

Viso LMŽ kaimo vietovių mokyklų merginų futbolo 5x5 varžybose dalyvavo 28 savivaldybių komandos.