Naujienos

2016-2017 M. M. LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ KAIMO VIETOVIŲ MOKYKLŲ “DRĄSŪS, STIPRŪS, VIKRŪS“ FINALINĖS VARŽYBOS

2017-04-10

Balandžio 7 d. Radviliškio r. Baisogalos sporto arenoje “Auridana” vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų “Drąsūs, stiprūs, vikrūs” finalinės žaidynės.

Varžybų atidarymo metu sveikinimo žodį tarė Lietuvos Respublikos seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Radviliškio r. savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis bei Baisogalos mokyklos-darželio direktorė Vita Poškienė.

Varžybas pirmieji pradėjo 2006 m. gimimo mokiniai. Ypatingai atkakli kova vyko tarp varžybų šeimininkų Baisogalos mokyklos-darželio bei Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazijos komandų. Po 8 estafečių komandų taškų skaičius buvo lygus, tad nugalėtojai išaiškėjo tik po paskutinės “greičio” estafetės, kurioje komandos taip pat varžėsi koja kojon ir pirmąją vietą paskutiniuose žingsniuose išplėšė Kamajų A. Strazdo gimnazijos mokiniai.

Trečiąją vietą laimėjo Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija, ketvirtąją Marijampolės sav. Mokolų pagrindinė mokykla.

2004 m. gimimo ir jaunesnių grupėje užtikrintai nugalėjo Kėdainių r. Akademijos gimnazijos komanda. Antrąją vietą laimėjo Ukmergės r. Taujėnų gimnazija, trečiąją Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos auklėtiniai, ketvirtą vietą užėmė Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija.

Komandos nugalėtojos ir prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, medaliais ir diplomais, papildomai visos komandos apdovanotos Lietuvos mokyklų žaidynių marškinėliais bei Lietuvos Respublikos seimo nario Aurimo Gaidžiūno, Radviliškio r. savivaldybės bei Baisogalos mokyklos darželio įsteigtais prizais.