Naujienos

2016-2017 M. M. LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ LENGVOSIOS ATLETIKOS ATSKIRŲ RUNGČIŲ FINALINĖS VARŽYBOS

2017-05-15

Alytuje vykusiose lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose nugalėjo Klaipėdos "Aukuro" gimnazijos merginų ir Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos vaikinų komandos. Antrąsias vietas užėmė Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija (merginos) ir Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija (vaikinai). Trečiąją vietą užėmė Vilniaus Simono Daukanto gimnazija (merginos) ir Marijampolės Sūduvos gimnazija (vaikinai).

Asmeninėje įskaitoje varžybose užfiksuoti aštuoni geriausi Lietuvos sezono rezultatai:

100 m. Laurynas Toleikis (Klaipėdos r.) 10.89;
400 m. Jokūbas Tubutis (Šilutė) 50.58;
1000 m. Augustė Žikaitė (Raseiniai) 3:03.80 ir Lukas Klimavičius (Alytus) 2:42.98;
4×100 m. Klaipėdos „Aukuro“ gimnazijos merginos 50.34 ir Rokiškio Juozo Tumo – Vaižganto gimnazijos vaikinai 45.52;
Aukštis. Gintarė Tirevičiūtė (Kretinga) 1.70 ir Domantas Dobrega (Panevėžys) 1.90.

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus, linkime gerų rezultatų kitose varžybose.