Naujienos

2016-2017 M. M. LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ ŠAUDYMO FINALINĖS VARŽYBOS

2017-06-08

2017 m. birželio 2 - 3 d. d. Alytaus sporto ir rekreacijos centro šaudykloje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių šaudymo finalinės varžybos.

Varžybose dalyvavo taikliausi šauliai iš visos Lietuvos.

Pistoleto rungtyje nugalėtojais tapo Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos sportininkai, antrąją vietą iškovojo Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos mokiniai, trečioji vieta atiteko Vilniaus r. Zujūnų gimnazijos šauliams, ketvirti liko Biržų „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokiniai.

Šautuvo rungtyje  taikliausi – Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos šauliai, antrieji  – Kauno r. Raudondvario gimnazijos sportininkai, treti – Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos mokiniai, ketvirtoji vieta – Vilniaus r. Zujūnų gimnazijos sportininkams.

Komandos buvo apdovanotos Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro prizais.