Naujienos

LIETUVOS JAUNIŲ, JAUNUČIŲ IR VAIKŲ SLIDINĖJIMO VASAROS ČEMPIONATAS

2017-10-09

Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų slidininkų vasaros  čempionate sportininkai varžėsi dviejose rungtyse.

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Ignalinos kūno kultūros ir sporto centro, ir Lietuvos žiemos sporto centro  surengtose Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų slidininkų vasaros čempionato varžybose  sportininkai varžėsi kroso rungtyje, šeštadienio ankstų rytą jaunieji slidininkai būriavosi varžytis riedslidžių rungtyje. Kroso rungtyje jaunių grupėje čempionais tapo Fausta Repečkaitė  ir Paulius Januškevičius, jaunučių Kamilė Jakubauskaitė ir Edvinas Šimonutis, o vaikų grupėje Deimantė Šerėnaitė ir Jokūbas Steponėnas.  Riedslidžių rungtyje  jaunių grupėje čempionais tapo Sara Urumova  ir Romulad Aleksandrov, jaunučių grupėje Viktorija Romanova ir Edvinas Šimonutis, ir vaikų grupėje Eglė Savickaitė ir Justinas Banys.

Jaunių mergaičių grupėje kroso rungtyje prizininkėmis tapo:

Fausta Repečka  (Anykščių KKSC) 3 km distanciją įveikė per 15 min 18sek .

Jaunių berniukų grupėje kroso rungtyje prizininkais tapo:

Paulius Januškevičius (Anykščių KKSC) 5 km distanciją įveikė per 21 mi 28 sek , antrą vietą užėmė Romuald Aleksandrov (Vilniaus r. SM) distanciją įveikė per 21 min 29 sek ir trečią vietą vietą užėmė Jokūbas Mačkinė (Ignalinos KSC) 21 min 32 sek .

Jaunučių mergaičių grupėje kroso rungtyje prizininkėmis tapo:

Kamilė Jakubauskaitė  (Vilniaus r. SM) 2 km distanciją įveikė per 9 min 36 sek .

Jaunučių berniukų grupėje kroso rungtyje prizininkais tapo:

Edvinas Šimonutis (Anykščių KKSC) 3 km distanciją įveikė per11 min 00 sek. Antrą vietą užėmė Marek Griniuk (Vilniaus r. SM) distanciją įveikė per 11 min 32 sek , o trečią Darius Dinda (Ignalinos KSC) 12 min 00 sek .

Vaikų mergaičių grupėje kroso rungtyje prizininkėmis tapo:

Deimantė Šerėnaitė (Ignalinos KSC) 1 km distanciją įveikė per 3 min 55 sek , antrą vietą užėmė Gabija Žygelytė (Anykščių KKSC) distanciją įveikė per 4 min 09 sek ir trečią Eglė Savickaitė (Anykščių KKSC) 4 min 12 sek .

Vaikų berniukų grupėje kroso rungtyje prizininkais tapo:

Jokūbas Steponėnas (Ignalinos KSC) 2 km distanciją įveikė per 9 min 49 sek . Antrą vietą užėmė Matas Gražys (Anykščių KKSC) distanciją įveikė per 9 min 52 sek , o trečią Ramūnas Kurgonas (Ignalinos KSC) 10 min 13 sek.

Jaunių mergaičių grupėje riedslidžių rungtyje prizininkėmis tapo:

Sara Urumova (Vilniaus r. SM) 8 km distanciją riedslidėmis įveikė per 24:25.1 min . Antrą vietą užėmė Samanta Grigorjeva  (Utenos DSC) distanciją įveikė per 25:29.4 min , o trečią Fausta Repečkaitė (Anykščių KKSC) 26:27.3

Jaunių berniukų grupėje riedslidžių rungtyje prizininkais tapo:

Romuald Aleksandrov (Vilniaus r. SM) 10 km distanciją įveikė per  24:43.8 , antrą vietą užėmė Paulius Januškevičius (Anykščių KKSC) 24:44:7, trečią Jokūbas Mačkinė (Ignalinos KSC) 24:48:7

Jaunučių mergaičių grupėje riedslidžių rungtyje prizininkėmis tapo:

Viktorija Romanova  (Vilniaus r. SM 4 km distanciją įveikė per 12:02.9, antrą vietą užėmė Kamilė Jakubauskaitė (Vilniaus r.SM) 12:04:8, o trečią Marija Kresik (Vilniaus miesto SC) 12:19.3              Jaunučių berniukų grupėje riedslidžių rungtyje prizininkais tapo:

Edvinas Šimonutis (Anykščių KKSC-SK „Vėtrungė“) 6 km distanciją įveikė per 14:53.5,  antrą vietą užėmė Darius Dinda (Ignalinos KSC) 14:56.0, trečią Marek Griniuk (Vilniaus r. SM) 16:42.2

Vaikų mergaičių grupėje riedslidžių rungtyje prizininkėmis tapo:

Eglė Savickaitė (Anykščių KKSC) 2 km distanciją riedslidėmis įveikė per  06:11:8 , antrą vietą užėmė Lukrecija Daugirdaitė (Vilniaus miesto SC) distanciją įveikė per 06:24:2, o trečią Rūta Žemaitytė (Utenos DSC) 06:36.1

Vaikų berniukų grupėje riedslidžių rungtyje prizininkais tapo:

Justinas Binkys (Vilniaus miesto SC) 4 km distanciją įveikė 05:48:7, antrą vietą užėmė Lukas Gudonis (Ignalinos KSC) 06:26.9 ir trečią   Aironas Pūras (Ignalinos KSC)  06:36:2