Naujienos

2017-2018 M. M. LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ KAIMO VIETOVIŲ KVADRATO 2017 M. GIMIMO FINALINĖS VARŽYBOS

2018-03-06

2018 m. kovo 2 d.  Baisogaloje  vyko Lietuvos mokyklų žaidynių  kaimo vietovių mokyklų kvadrato (gim. 2007 m. ir jaunesnių) finalinės varžybos. Dėl geriausios Lietuvos kvadrato komandos vardo kovojo mokiniai iš Kėdainių, Rokiškio, Radviliškio ir Vilkaviškio rajonų bendrojo ugdymo mokyklų.


Visas varžybas laimėję, nugalėtojais tapo šeimininkai Baisogalos mokyklos – darželio  mokiniai. Tačiau daugiausiai intrigos buvo po varžybų, kai reikėjo išaiškinti kitas vietas. Trys komandos surinko po 4 taškus, visi kiti rodikliai taip pat buvo vienodi. Tik vėl įtraukus nugalėtojų komandą į skaičiavimą, po gero pusvalandžio intensyvaus taškų, kamuolių skaičiavimo paaiškėjo, kad antri liko Juodupės gimnazijos, treti – Josvainių gimnazijos mokiniai. Labiausiai nepasisekė praėjusių metų nugalėtojams- Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos mokiniams.


Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Taurėmis, diplomais ir medaliais. Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas komandoms įteikė asmeninius prizus. Visos komandos pasipuošė Lietuvos mokyklų žaidynių marškinėliais.

 

Rezultatai.Valstybinė biudžetinė švietimo įstaiga
Lietuvos mokinių neformaliojo ugdymo centras 
Žirmūnų g. 1B, LT-09101 Vilnius 
Kūno kultūros ir sportinio ugdymo skyrius
Filaretų g. 17, Vilnius