Naujienos

LIETUVOS JAUNIŲ, JAUNUČIŲ IR VAIKŲ SLIDINĖJIMO ČEMPIONATAS

2018-03-07

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Ignalinos kultūros ir sporto centro ir Lietuvos žiemos sporto centro  surengtose Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų slidinėjimo čempionate sportininkai varžėsi individualioje ir sprinto rungtyse.

 

Jaunių merginų grupėje individualioje rungtyje prizininkėmis tapo:


I vieta–Violeta Citovičiūtė (Vilniaus m. SC) 5 km distanciją įveikė per 17 min. 59 s;

II vieta–Samanta Grigorjeva (Utenos DSC) 5km distanciją įveikė per 18 min. 27 s;

III vieta–Sara Urumova (Vilniaus r. SM) 5 km distanciją įveikė per 18 min. 49 s.

 

Jaunių vaikinų grupėje individualioje rungtyje prizininkais tapo:


I viata–Domantas Savanevičius (Vilniaus m. SC) 7,5 km distanciją įveikė per 21 min. 32 s;

II vieta–Gytis Mikoliūnas (Anykščių KKSC-SK “Vėtrungė”) 7,5 km distanciją įveikė per 22 min. 38 s;

III vieta–Gabrielius Paukštė (Ignalinos KSC) 7,5 km distanciją įveikė per 23 min. 34 s.

 

 Jaunučių merginų grupėje individualioje rungtyje prizininkėmis tapo:


I vieta – Marija Kresik  (Vilniaus m. SC) 3 km distanciją įveikė per 10 min. 53 s;

II vieta – Kamilė Jakubauskaitė (Vilniaus r. SM) 3 km distanciją įveikė per 11 min. 34 s;

III vieta – Emilija Siavro (Violniaus r. SM) 3 km distanciją įveikė per 12 min. 42 s.

 

Jaunučių vaikinų grupėje individualioje rungtyje prizininkais tapo:


I vieta–Edvinas Šimonutis (Anykščių KKSC) 5 km distanciją įveikė per 14 min. 07 s;

II vieta–Darius Dinda (Ignalinos KSC) 5 km distanciją įveikė per 14 min. 33 s;

III vieta–Marek Griniuk (Vilniaus r. SM) 5 km distanciją įveikė per 15 min. 28 s.

 

Mergaičių II grupėje individualioje rungtyje prizininkėmis tapo:


I vieta–Deimantė Šerėnaitė (Ignalinos KSC) 2 km distanciją įveikė per 6 min. 43 s;

II vieta–Ieva Dainytė (Utenos DSK) 2 km distanciją įveikė per 6 min. 59 s;

III vieta–Lukrecija Daugirdaitė (Vilniaus m. SC) 2 km distanciją įveikė per 7 min. 01 s.

 

Berniukų II grupėje individualioje rungtyje prizininkais tapo:


I vieta–Lukas Gudonis (Ignalinos KSC) 3 km distanciją įveikė per 11 min. 17 s;

II vieta–Kasparas Misiūnas (Vilniaus m. SC) 3 km distanciją įveikė per 11 min. 50 s;

III vieta Jakub Giedris (Vilniaus r. SM) 3 km distanciją įveikė per 12 min. 09 s.

 

Mergaičių I grupėje individualioje rungtyje prizininkėmis tapo:


I vieta–Justina Dumčiūtė (Vilniaus m. SC) 2 km distanciją įveikė per 7 min. 58 s;

II vieta–Polina Kresik (Vilniaus  “Ateities” vid. m-kla ) 2 km distanciją įveikė per 11 min. 09 s;

III vieta–Margarita Pukšto (Vilniaus  “Ateities” vid. m-kla ) 2 km distanciją įveikė per 11 min. 38 s.

 

Berniukų I grupėje individualioje rungtyje prizininkais tapo:


I vieta – Ignas Rakštelis (Vilniaus m. SC) 3 km distanciją įveikė per 11 min. 14 s;

II vieta – Daumantas Kiela (Vilniaus m. SC) 3 km distanciją įveikė per 13 min. 06 s;

III vieta – Pijus Panavas (Vilniaus m. SC) 3 km distanciją įveikė per 13 min. 56 s.

 

 

 

Jaunių merginų grupėje sprinto rungtyje prizininkėmis tapo:


I vieta–Violeta Citovičiūtė  (Vilniaus m. SC) 1,4 km distanciją įveikė per 4 min. 51 s;

II vieta–Samanta Grigorjeva (Utenos DSC) 1,4 km distanciją įveikė per 5 min. 00 s;

III vieta–Sara Urumova (Vilniaus r. SM) 1,4 km distanciją įveikė per 5 min. 03 s.

 

Jaunių vaikinų grupėje sprinto rungtyje prizininkais tapo:


I viata– Gabrielius Paukštė (Ignalinos KSC) 1,4 km distanciją įveikė per 3 min. 46 s;

II vieta–Paulius Januškevičius (Anykščių KKSC) 1,4 km distanciją įveikė per 3 min. 47 s;

III vieta– Domantas Savanevičius (Vilniaus m. SC) 1,4 km distanciją įveikė per 4 min. 29 s.

 

Jaunučių merginų grupėje sprinto rungtyje prizininkėmis tapo:


I vieta – Marija Kresik  (Vilniaus m. SC) 1,4 km distanciją įveikė per 5 min. 13 s;

II vieta – Emilija Siavro (Vilniaus r. SM) 1,4 km distanciją įveikė per 11 min. 34 s;

III vieta – Anelė Levko (Violniaus r. SM) 1,4 km distanciją įveikė per 12 min. 42 s.

 

Jaunučių vaikinų grupėje individualioje rungtyje prizininkais tapo:


I vieta–Edvinas Šimonutis (Anykščių KKSC) 1,4 km distanciją įveikė per 3 min. 41 s;

II vieta–Darius Dinda (Ignalinos KSC) 1,4 km distanciją įveikė per 3 min. 43 s;

III vieta–Nerijus Dikas (Vilniaus m. SC) 5 km distanciją įveikė per 4 min. 29 s.

 

Berniukų II grupėje sprinto rungtyje prizininkais tapo:


I vieta–Justinas Binkys (Vilniaus m. SC) 1,4 km distanciją įveikė per 4 min. 34 s;

II vieta–Kasparas Misiūnas (Vilniaus m. SC) 1,4 km distanciją įveikė per 4 min. 42 s;

III vieta–Lukas Gudonis (Ignalinos KSC) 1,4 km distanciją įveikė per 5 min. 02 s.

 

Mergaičių grupėje sprinto rungtyje prizininkėmis tapo:


I vieta– Deimantė Šerėnaitė (Ignalinos KSC) 1,4 km distanciją įveikė per 4 min. 48 s;

II vieta– Lukrecija Daugirdaitė (Vilniaus m. SC) 1,4  km distanciją įveikė per 4 min. 58 s;

III vieta–Eglė Savickaitė (Anykščių KKSC ) 1,4 km distanciją įveikė per 5 min. 04 s.

 

Berniukų I grupėje sprinto rungtyje prizininkais tapo:


I vieta – Ignas Rakštelis (Vilniaus m. SC) 1,4 km distanciją įveikė per 5 min. 15 s;

II vieta – Daumantas Kiela (Vilniaus m. SC) 1,4 km distanciją įveikė per 6 min. 11 s;

III vieta – Matas Gražys (Anykščių KKSC) 1,4 km distanciją įveikė per 6 min. 15 s.

 

Rezultatai.



Valstybinė biudžetinė švietimo įstaiga
Lietuvos mokinių neformaliojo ugdymo centras 
Žirmūnų g. 1B, LT-09101 Vilnius 
Kūno kultūros ir sportinio ugdymo skyrius
Filaretų g. 17, Vilnius