Naujienos

LIETUVOS JAUNIŲ, JAUNUČIŲ IR VAIKŲ KALNŲ DVIRAČIŲ PIRMENYBĖS

2018-05-09

Šeštadienį Vilkaviškyje būriavosi jaunieji dviratininkai.

Jauniausios mergaitės varžėsi 5,6 km trasoje, pirmąją vieta laimėjo Deimantė Šarkaitė iš Marijampolės, antrąja Aistė Butautaitė Kauno sporto mokyklos  „Gaja“ auklėtinė ir trečiąją Barbora Bručaitė iš Panevėžio r. Naujamiesčio.

Jauniausių berniukų tarpe 8,4 km trasoje nepralenkiamas buvo Kostas Kardelis, antruoju finišo liniją kirto Marius Lazdauskas ir trečiasis Ignas Kertenis visi sportininkai yra Kauno sporto mokyklos „Gaja“ auklėtiniai.

Jaunučių merginų amžiaus grupėje 8,4 km trasoje pirmąją vietą laimėjo Kamilė Symulevič  Vilniaus sporto centro auklėtinė, antrąja Aistė Janavičiūtė ir trečiąją Greta Puodžiūnaitė abi sportininkės Vilkaviškio sporto mokyklos auklėtinės.

Jaunučių vaikinų tarpe 9.8 km trasoje po atkaklios kovos pirmąją vietą iškovojo Rytis Žemaitatitis Vilkaviškio sporto mokyklos auklėtinis, antrąja Vėjus Žigilėjus iš Vilniaus miesto sporto  centro ir trečiąją Matas Beginskas Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtinis.

Jaunės merginos lenktyniavo 9.8 km trasoje ir nugalėjo Jekaterina Anančenkova, antroji atvažiavo Gedvilė dargytė abi sportininkės Vilniaus miesto sporto centro auklėtinės ir trečia Kornelija Kertenytė Kauno sporto mokyklos „Gaja“ auklėtinė.

Jauniai vaikinai turėjo įveikti 12,6 km trasą. Nugalėjo Edgaras Švėgžda iš Kauno sporto mokyklos „Gaja“, antrąją vieta užėmė Paulius Šavelskis Vilkaviškio sporto mokykla ir trečias Paulius Žalėnas Vilniaus miesto sporto centro auklėtinis.