Naujienos

LIETUVOS VAIKŲ OLIMPINIŲ VILČIŲ VARŽYBOS MIESTŲ IR RAJONŲ GRUPĖJE

2019-11-18

Šiauliuose penktadienį ir šeštadienį vyko Lietuvos vaikų olimpinių vilčių čempionatas, kuriame vaikai varžėsi dešimtyje rungčių.


Penktadienį rungtyniavo rajonų sportininkai, kurių nugalėtojais tapo:


60 m. Austėja Deisadzė (Utena) 8.69 ir Rytis Malakauskas (Utena) 8.01;


200 m. Viktorija Afanasenka (Marijampolė) 29.91 ir Matas Janarauskas (Kėdainiai) 27.52;


600 m. Austėja Puzonaitė (Akmenė) 1:57.87 ir Nojus Petraitis (Šilutė) 1:45.67;


1000 m. Goda Šiaudvytytė (Šilutė) 3:20.19 ir Danielius Bendaravičius (Marijampolė) 3:05.15;


60 m b/b. Deimantė Kazlauskytė (Raseiniai), Beata Vaitaitytė (Pasvalys) 10.14 ir  Ąžuolas Narkevičius (Kėdainiai) 11.98;


Aukštis Adrija Prokopenko (Joniškis) 1.35 ir Armandas Tamašauskas (Joniškis) 1.63;


Kartis Rugilė Dikšaitė (Šiaulių r.) 2.20 ir Pijus Janušauskas (Šiaulių r.) 2.30;


Tolis Greta Urbonavičiūtė (Kauno r.) 4.77 ir Ignas Jurgelionis (Šakiai) 5.01;


Rutulys. Nomeda Griauslytė (Klaipėdos r.) 12.14 ir Vilmantas Retenis (Šilutė) 13.30;


1000 m. ėjimas Justė Perveneckaitė (Švenčionys) 4:49.85;


2000 m. ėjimas Liudas Grincevičius (Švenčionys) 10:26.38.


Rajonų rezultatai.


Šeštadienį miestų grupėje pirmas vietas užėmė:


60 m. Gabija Mockutė (Klaipėda) 8.45 ir Danielius Vasiliauskas (Vilnius) 7.75 (atrankoje 7.74);

200 m. Andrija Krupovičiūtė (Kaunas) 28.10 ir Gustas Kurkulionis (Kaunas) 27.05;

600 m. Skaistė Vilčinskaitė (Vilnius) 1:50.59 ir Povilas Strazdas (Kaunas) 1:44.09;

1000 m. Adrija Jokubauskaitė (Šiauliai) 3:34.44 ir Jokūbas Ramašauskas (Kaunas) 3:33.56;

60 m b/b. Gerda Selvenytė (Šiauliai) 10.05 (atrankoje 10.00) ir Vincas Zokas (Kaunas) 10.24;

Aukštis Aurėja Beniušytė (Kaunas) 1.60 ir Simonas Giniūnas (Kaunas) 1.55;

Kartis Izabelė Anosova (Kaunas) 2.50 ir Gytis Šalnaitis (Kaunas) 2.30;

Tolis Miglė Juškaitė (Šiauliai) 5.05 ir Adanas Balkauskas (Šiauliai) 5.95;

Rutulys Ugnė Švalkutė (Vilnius) 11.78 ir Rokas Bogomolnikovas (Vilnius/Alytus) 14.55;

1000 m. ėjimas Nadežda Novikova (Klaipėda) 4:59.17.

Miestų rezultatai



Valstybinė biudžetinė švietimo įstaiga
Lietuvos mokinių neformaliojo ugdymo centras 
Žirmūnų g. 1B, LT-09101 Vilnius 
Kūno kultūros ir sportinio ugdymo skyrius
Filaretų g. 17, Vilnius