Naujienos

EINA Į PABAIGĄ LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ PROJEKTAS “SPORTUOJU NAMUOSE-SAUGAU TAVE“

2020-04-19

Eina į pabaigą Lietuvos mokyklų žaidynių projektas „Sportuoju namuose-saugau tave“.


Dabartiniu metu, kai mokiniai turi likti namuose ir negali lankyti sporto būrelių bei dalyvauti varžybose, ypač svarbu, kad jie nenustotų judėti ir toliau aktyviai sportuotų. Tam tikslui buvo sukurtas Lietuvos mokyklų žaidynių projektas, kuris ne tik paskatina vaikus sportuoti, bet ir suteikia galimybę bendrojo ugdymo mokykloms dalyvauti nuotolinėse varžybose.


Nuo balandžio 3 d. 42 bendrojo ugdymo mokyklos aktyviai siuntė sportuojančių mokinių filmuotą medžiagą, kuri kiekvieną dieną buvo talpinama facebook puslapyje LMNŠC sportas.


Šis puslapis tapo gyvu sportuojančių vaikų  kampeliu, kuriame galime pamatyti daugiau nei 270 vaikų. Vaikai sulaukė didžiulio palaikymo ir virš šimto tūkstančių peržiūrų puslapyje. Pasak mokytojų šiuo projektu labai džiaugėsi ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai, kurie nekantriai laukė kada bus įkelti jų jaunieji sportininkai.


Jau balandžio 21 d. bus paskelbtos mokyklos nugalėtojos, atsiuntusios daugiausiai filmuotos medžiagos. Aktyviausios mokyklos bus apdovanotos Lietuvos mokyklų žaidynių taure, marškinėliais ir diplomais.


Marškinėliais taip pat bus apdovanoti ir 30 mokinių, kurių video surinks daugiausiai patiktukų, tad jeigu jūs norite palaikyti projektų dalyvius, paskubėkite apsilankyti mūsų facebook puslapyje LMNŠC sportas iki 20 d. 20 val. ir po patikusia video medžiaga spauskite patiktuką.

 

 


Valstybinė biudžetinė švietimo įstaiga
Lietuvos mokinių neformaliojo ugdymo centras 
Žirmūnų g. 1B, LT-09101 Vilnius 
Kūno kultūros ir sportinio ugdymo skyrius
Filaretų g. 17, Vilnius