Naujienos

2018-2019 M. M. LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ KAIMO VIETOVIŲ MOKYKLŲ MERGINŲ IR VAIKINŲ KREPŠINIO 3x3 FINALINĖS VARŽYBOS

2019-02-06

Praėjusį savaitgalį Druskininkuose, kūno kultūros ir sporto centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų merginų ir vaikinų krepšinio 3x3 finalinės varžybos.

Merginų grupėje pirmąją vietą iškovojo Panevėžio r. Velžio gimnazijos krepšininkės, antroji vieta atiteko Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazijos sportininkėms, trečioji vieta–Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos mokinėms.

Vaikinų grupėje pirmąją vietą iškovojo Šilutės r. Vainuto  gimnazijos krepšininkai, antroji vieta atiteko Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo  gimnazijos sportininkams, trečiąją vietą kaip ir merginos užėmė Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos vaikinų komanda.