Naujienos

Lietuvos jaunučių (gim. 2012 m. ir jaunesnių mergaičių ir berniukų) šachmatų komandinės pirmenybės

2022-12-06

Šį savaitgalį  Vilniuje pasibaigė Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro ir Lietuvos šachmatų federacijos surengtos vaikų šachmatų komandinės pirmenybės. Varžybos vyko  mergaičių ir berniukų jaunučių amžiaus grupėse.

Sėkmingai  sužaidė Šiaulių SM “Dubysa” mergaičių komanda. Antroje vietoje liko Vilniaus “Šachmatų erdvės”  mergaičių komanda. Trečią vietą    iškovojo Panevėžio SM komanda.

Berniukų  grupėje pirmąją vietą užėmė Vilniaus “Sostinės Tauras” 1  komanda, antroji vieta atiteko Vilniaus “Šachmatų erdvės” 1  komandai.  Trečioje vietoje liko   Vilniaus “Sostinės Tauras”3  komanda.

Komandos prizininkės apdovanotos Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro taurėmis , komandų dalyviai medaliais ir diplomais.