Naujienos

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų merginų futbolo 5x5 finalinės varžybos

2023-03-15

Kovo 14 d. Jonavoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų merginų futbolo 5x5 finalinės varžybos. Finalinėse varžybose dalyvavo 4 savivaldybių komandos.

Varžybose nugalėjo šeimininkės Jonavos rajono Ruklos J. Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro komanda. Jos nelengvoje kovoje  įveikė visas varžoves ir pasiekė tris pergales. Antrąją vietą iškovojo  Ukmergės r. Vidiškių pagrindinės mokyklos jaunosios futbolininkės, o trečiąją - Jurbarko r. Klausučių S. Santvaro pagrindinės mokyklos komanda.

Komandų rikiuotė:

1. Jonavos rajono Ruklos J. Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras,
2. Ukmergės r. Vidiškių pagrindinė mokykla,
3. Jurbarko r. Klausučių S.Santvaro pagrindinė mokykla.4. Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija.

Viso LMŽ kaimo vietovių mokyklų merginų futbolo 5x5 varžybose dalyvavo 19 savivaldybių komandos.