Naujienos

2023 METŲ LIETUVOS VAIKŲ (GIM. 2009 M. IR JAUNESNIŲ) ŠAUDYMO PNEUMATINIAIS GINKLAIS (PnG) ČEMPIONATAS

2023-04-18

Balandžio 5 -6 d. Vilniuje vyko Lietuvos šaudymo vaikų čempionatas. Šią dieną vyko pistoleto rungtis. Į čempionatą sugūžėjo net 77 pistoleto rungties mažieji dalyviai.


Mergaičių pistoleto rungties Lietuvos čempione tapo Atėnė Vasiliauskaitė iš Vilniaus, trenerė Vida Zvicevičienė, sidabrinis medalis atiteko kaunietei, trenerės Virginijos Karandienės auklėtinei Junijai Fiodorovaitei ir bronzos medalis įteiktas kitai vilnietei, taip pat Vidos Zvicevičienės auklėtinei Katerinai Berestovai.


Berniukų tarpe pistoleto rungties Lietuvos čempionu tapo namuose startavęs Vidos Zvicevičienės auklėtinis Mindaugas Baranauskas, ant kitų apdovanojimo pakylos laiptelių lipo kauniečiai, antros vietos laimėtojas Speičys Jokūbas - trenerė Virginija Karandienė ir trečios vietos laimėtoju tapo Ramintos Pauliukevičienės auklėtinis Adrijus Adukauskas. Lietuvos vaikų čempionate, berniukų šautuvo rungties čempionu tapo Laurynas Mačionis iš Vilniaus, jo treneris Miroslav Leščevski, antroje vietoje Kauno miesto atstovas Linas Morkūnas, trenerė Virginija Pabalienė, trečioje vietoje dar vienas vilnietis Jaroslav Jarcev.


Merginų šautuvo čempione tapo Kornelija Niedzvengaitė iš Vilniaus, treneris Miroslav Leščevski, antroje vietoje kaip ir berniukų tarpe Kauno miesto atstovė Eva Malovanna, trenerė taip pat Virginija Pabalienė ir trečioje vietoje šiaulietė, trenerio Manto Bako auklėtinė Deimilė Juodrytė.


Sveikiname jaunuosius šaulius ir jų trenerius. Varžybų prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomai.Valstybinė biudžetinė švietimo įstaiga
Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra 
Žirmūnų g. 1B, LT-09101 Vilnius 
Sveikos gyvensenos skyrius