Naujienos

“Vaikų fizinio aktyvumo didinimas įgyvendinant KIDS’ ATHLETICS programą Lietuvoje”

2023-10-19

FULLGAZZ akademija kartu su Lietuvos lengvosios atletikos federacija (LLAF) kviečia dalyvauti atrankoje trenerius, mokytojus, norinčius pradėti trenerių veiklą visoje Lietuvoje ir tapti šaunaus projekto dalimi.

Dalyviai bus projekto lėšomis apmokyti šiuolaikiškiausios vaikų treniravimo metodikos “Kids’ Athletics”, parengtos tarptautinės lengviosios atletikos federacijos “World Athletics”.

“Kids’ Athletics” programa yra parengta remiantis pažangiausiais moksliniais tyrimais ir jau pritaikyta daugelyje šalių. Jos pagrindas - vaikų treniravimas per smagius sportinius žaidimus ir pratimus, lengvai pritaikomus įvairiems gebėjimams ir nereikalaujančius specializuotos erdvės ar įrangos. Programa sudėliota taip, kad vaikai įgautų gerus judesio ir lengvosios atletikos rungčių pagrindus žaisdami, mokydamiesi komandinio darbo ir sporto vertybių.

Projektu susidomėję kandidatai kviečiami teikti paraiškas iki 2023 Lapkričio 19 d. užpildydami šią formą:

https://forms.gle/MsDGj9vbLXMbTizAA

Atrinkti 10 projekto dalyvių dalyvaus gyvuose kelių dienų mokymuose Vilniuje bei turės galimybę prisijungti prie nuotolinių konsultacijų viso projekto metu. Po mokymų visi dalyviai turės surinkti naujus lengvosios atletikos būrelius savo gyvenvietėse. Treneriai gaus “Kids’ Athletics” sportinės įrangos bazinius komplektus treniruotėms, projekto metu bus apmokamas treniruočių vedimas, padengti sporto erdvių nuomos bei kelionių į žaidynes kaštai. 

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos. Jis bus įgyvendinamas iki 2024 m. lapkričio mėn. pabaigos.

Turite klausimų? Atsiųskite mums užklausą el. paštu fullgazzacademy@gmail.com arba telefonu +370 615 33771 ir pateiksime daugiau informacijos apie projektą.

Valstybinė biudžetinė švietimo įstaiga
Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra 
Žirmūnų g. 1B, LT-09101 Vilnius 
Sveikos gyvensenos skyrius