Naujienos

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato (gim. 2011 m. ir jaunesnių) finalinės varžybos

2024-03-12

2024 m kovo 7 d. Kvėdarnoje ir kovo 8 d Babtuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato (gim. 2011 m. ir jaunesnių) finalinės varžybos. Dėl geriausios Lietuvos kvadrato komandos vardo varžėsi mergaitės iš Šilalės, Prienų, Molėtų ir Jurbarko rajonų bei berniukai iš Kauno, Rokiškio, Šilalės ir Vilkaviškio rajonų bendrojo ugdymo mokyklų.

Komandas sveikino ir sėkmės linkėjo Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos direktorius Stasys Baubkus ir Babtų gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Ingrida Jankauskienė. Atidarymų metu pasirodė Laukuvos jaunieji šokėjai ir Kauno r. sporto mokyklos aerobinės gimnastikos sportininkai.

Visus susitikimus laimėjusios, mergaičių tarpe, nugalėjo Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos komanda, antrąją vietą iškovojo Prienų r. Stakliškių gimnazijos, trečiąją – Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos mokinės.

Berniukų tarpe nei vienai komandai nepavyko išvengti pralaimėjimų. Nugalėjo Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos komanda, antrąją vietą iškovojo Kauno r. Babtų gimnazijos, trečiąją – Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos mokiniai.

Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti taurėmis, medaliais, LMŽ marškinėliais, asmeniniais prizais, bei šeimininkų įsteigtomis dovanomis.

Sveikiname varžybų dalyvius ir prizininkus, dėkojame visiems prisidėjusiems prie varžybų vykdymo.