Naujienos

2023 - 2024 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių mokyklų, savivaldybių nugalėtojų apdovanojimas

2024-06-10

2024 m. birželio 8 d.  Šiauliuose vyko 2023 – 2024 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių, savivaldybių nugalėtojų apdovanojimas.

 

Apdovanojimus atsiėmė, taures, žaidynių vėliavas sportinį inventorių 30 bendrojo ugdymo mokyklų (pagal grupes) ir 12 savivaldybių (pagal grupes).


Lietuvos mokyklų žaidynės -tai didžiausias sporto renginys Lietuvoje. Devynioliktą kartą vyksiančiame renginyje dalyvavo apie 200 tūkst. mokinių iš 59 Lietuvos savivaldybių. Į žaidynių programą buvo įtrauktos 19 sporto šakų, taip kiekvienas mokinys buvo skatinamas atrasti sau pačią tinkamiausią, įdomiausią ir labiausiai džiaugsmą teikiančią sporto šaką, per sportą sudarydamos sąlygas mokiniams ugdyti save, susirasti naujų draugų, išmokti siekti užsibrėžtų tikslų ir kartu su bendraamžiais pasinerti į sporto teikiamus džiaugsmus. Tai turi didelę įtaką fiziniam aktyvumui, sveikos gyvensenos vystymui Lietuvoje.


19-os Lietuvos mokyklų žaidynės prasidėjo 2023 m. lapkričio 5 d. ir baigėsi 2024 m. gegužės 30 d.


Nuo trečio etapo zoninėse, tarpzoninėse ir finalinėse varžybose dalyvavo 556 bendrojo ugdymo mokyklos, 1473 komandos. Pravesta 200 zoninių, 95 tarpzoninės ir 50 finalinių varžybų. Žaidynių metu buvo organizuoti 345 renginiai.

 

Nuoširdžiai dėkojame Lietuvos mokyklų žaidynių organizatoriams Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai, Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, Lietuvos neformaliojo švietimo agentūrai, savivaldybėms, mokykloms, kurie kartu prisidėjo įgyvendinant šias žaidynes.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir linkime sėkmės  dalyvaujant jubiliejinėse XX-ose Lietuvos mokyklų žaidynėse.


Nugalėtojų ir prizininkų sąrašas


Apdovanojimo ceremonijos nuotraukos



Valstybinė biudžetinė švietimo įstaiga
Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra 
Žirmūnų g. 1B, LT-09101 Vilnius 
Sveikos gyvensenos skyrius