Naujienos

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų berniukų futbolo 5x5 varžybos

2024-02-18

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų berniukų  futbolo 5x5 finalinės varžybos vyko Vilkaviškyje. Zoninėse varžybose dalyvavo 29 komandos. Teisę dalyvauti finalinėse varžybose, iškovojo Vilkaviškio, Šilalės, Vilniaus ir Kauno rajonų bendrojo ugdymo mokyklų komandos. Dalyvius sveikino ir sėkmės linkėjo Vilkaviškio r. sporto mokyklos direktorius Jonas Jurkynas, LINEŠA renginių koordinatorius Ričardas Ališauskas.

Įmušę net 26, praleidę tik 3 įvarčius, visas tris pergales iškovoję, čempionais tapo Kauno r. Babtų gimnazijos futbolininkai. Antrąją vietą iškovojo Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos, treti liko Vilniaus r. Avižienių gimnazijos mokiniai.

Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti taurėmis, medaliais, žaidėjai LMŽ marškinėliais, asmeniniais prizais.